piątek, 8 lutego 2013

Przesyłka od Akuku

No i proszę pomimo utrudnień na drogach Akuku dotarło i do nas:)

Trochę o firmie Al-Bis:


Od ponad dwudziestu lat, a dokładnie od 1989 roku, zajmujemy się produkcją akcesoriów i zabawek dla niemowląt. Nasze wieloletnie doświadczenie, niezmienne zaangażowanie oraz nastawienie na budowanie pozytywnych relacji zarówno z kontrahentami, klientami jak i pracownikami, pozwala nam odnosić coraz większe sukcesy. W swojej ofercie mamy ponad 200 produktów, jednak nasz zespół cały czas pracuje nad nowymi projektami. Część oferowanych przez nas akcesoriów jest produkowana w kraju, a część za granicą, jednak wszystkie mają dwie główne cechy wspólne: są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu (BPA free) oraz przyjazne dla niemowląt. Kierujemy się bowiem przede wszystkim dobrem dzieci, o czym świadczy fakt, iż nie ma takiego dziecka w naszej firmie, które od urodzenia nie korzystałoby z naszych produktów!
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w 2011 roku stworzyliśmy markę AKUKU, która swoją stylistyką i wzornictwem zdobyła sympatię świeżo upieczonych rodziców. Nowoczesny design, kolorowe, atrakcyjne nadruki na produktach przyciągają uwagę  maluszków i sprawiają, że każdy posiłek, kąpiel czy pielęgnacja - stają się równocześnie przyjaznymi doświadczeniami. Rodzice doceniają zaś przede wszystkim fakt, że oferowane przez nas akcesoria są lekkie, wygodne w użyciu, a równocześnie – bardzo wytrzymałe.


„Kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat”.

Janusz Korczak


Oto produkty, które wybrałam:

*Ręczny laktator
*Okrycie kąpielowe z kapturem
*Pled

AKUKU zaprasza do współpracy mamy-blogerki, wystarczy napisać do nich e-mail na adres lukwys@vp.pl. Można wybrać 3 produkty z oferty www.akuku.eu
WAŻNE...otrzymując produkty do testowania ponosimy koszty wysyłki 15zł.

1 komentarz:

  1. http://dobretestowanie.blogspot.com/ zapraszam do obserwowania bloga :) Ja też zaczynam obserwować twojego bloga :)

    OdpowiedzUsuńDziękuję za każdy komentarz, przynajmniej wiem, że ktoś czyta to co napiszę, kogoś to interesuje:):**
Na każdy komentarza staram się odpisywać tutaj.

 
Blogger Templates