wtorek, 21 maja 2013

Żele do prania CONCERTINO BABY-opinia

Jakiś czas temu otrzymałam do przetestowania płyny w ramach współpracy dzięki Pani Zuzannie, ale musiałam się wstrzymać z recenzją, ponieważ u syna pojawiło się uczulenie, na szczęście okazało się, że to nie na produkty CONCERTINO BABY.

Nowa linia produktów CONCERTINO BABY została stworzona z myślą o pielęgnacji odzieży Twojego dziecka. Wszystkie produkty zostały przetestowane dermatologicznie i uzyskały miano hipoalergicznych, dlatego mogą być także stosowane do prania odzieży osób o wrażliwej skórze i alergików. Ponadto w trosce o środowisko naturalne, żaden z produktów nie zawiera szkodliwych fosforanów ani zeolitów. Produkty CONCERTINO BABY to sprawdzona jakość w przystępnej cenie. Informacje na temat żeli[Klik]

Moja opinia:
Żele bardzo przyjemnie pachną, są dosyć gęstej konsystencji, idealnie nadają się nie tylko do prania w pralce, ale także do ręcznego, dzięki temu, że łatwo się rozpuszczają, czego nie zawsze można powiedzieć o proszkach.
Świeże plamy i te mniej widoczne schodzą łatwo, ale gdy próbowałam wyprać ubranka ubrudzone marchewką, bądź kupką, która wyciekła z pampersa, nie zawsze udawało się je sprać.
Po czasie mogę powiedzieć, że nie podrażniają i nie wywołują alergii.

Szkoda, że po wypraniu ubranka nie pachną tak ładnie jak żele znajdujące się w butelkach, pranie po prostu jest świeże, ale zapach gdzieś się traci.

Producent: Dramers S.A.
Marka: Concertino Baby
Pojemność: 1l;2l
Cena: ok 12zł;18zł
Strona internetowa: [Klik]
Facebook: [Klik]Brak komentarzy:

Prześlij komentarzDziękuję za każdy komentarz, przynajmniej wiem, że ktoś czyta to co napiszę, kogoś to interesuje:):**
Na każdy komentarza staram się odpisywać tutaj.

 
Blogger Templates