piątek, 17 maja 2013

Zestaw muszli laktacyjnych NUK-opinia


Muszle laktacyjne NUK

Aby karmienie było przyjemnością

Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka, ponieważ pokarm matki zawiera wszystko, czego organizm dziecka potrzebuje w tych pierwszych kilku miesiącach, żeby rosnąć i nabierać odporności. Jednak nawet to co najbardziej naturalne może sprawiać problemy. Zestaw muszli laktacyjnych NUK pomaga rozwiązywać problemy często zdarzające się karmiącym mamom.

Zestaw zawiera: 6 elementów
Szczegółowy opis:[Klik]

Moja opinia:
Muszle na zdjęciu wyglądają jak kobieca pierś, ale są mniejsze, przez co strasznie wystają, tak więc korzystałam z nich jak byłam sama w domu, ponieważ komicznie w nich wyglądałam, gdyby były bardziej płaskie byłabym w 100% zadowolona.
Pomijając nie zbyt ładny kształt wg mnie są świetne, muszle dzięki silikonowym wkładkom dobrze przylegają do piersi, dzięki czemu mleko nie przecieka.
Podczas karmienia do muszli z drugiej piersi zlewa się mleko, co jest cenne dla kobiet, które mają mało pokarmu, spokojnie można z muszli przelać mleko do butelki, u mnie niestety to się nie sprawdziło bo syn nie chce pić z butelki.
Podsumowując muszle laktacyjne są produktem fajnym, przydatnym, ale nie niezbędnym, mnie wystarczą zwykłe wkładki laktacyjne.

Producent: Mapa GmbH
Marka: NUK
Dystrybutor w Pl: www.babyland.com.pl
Cena: 41,99zł/zestaw
Strona internetowa: http://www.nuk.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarzDziękuję za każdy komentarz, przynajmniej wiem, że ktoś czyta to co napiszę, kogoś to interesuje:):**
Na każdy komentarza staram się odpisywać tutaj.

 
Blogger Templates