niedziela, 1 września 2013

Brait Antistatic-opinia

Nowy Brait Antistatic Spring Flower to propozycja spray’u do mebli wzbogaconego o szereg czynników antystatycznych, dzięki czemu odkurzanie powierzchni jest łatwiejsze i bardziej skuteczne.

Brait Antistatic to preparat przeznaczony do wszystkich rodzajów mebli, którego zadaniem jest nie tylko czyszczenie powierzchni i ich pielęgnacja, ale także – działanie przeciw kurzowi. Specjalna receptura, oparta na formule „Protect System+”, tworzy powłokę antystatyczną, która zabezpiecza meble i zapobiega ponownemu osadzaniu się pyłów na czyszczonych powierzchniach. Ważne jest to, że podczas sprzątania cały kurz pozostaje na ściereczce – nie dostaje się do powietrza i nie rozprasza po mieszkaniu w czasie sprzątania. Dlatego z Brait Antistatic Spring Flower można cieszyć się efektem mebli bez kurzu na zdecydowanie dłuższy czas.
Obok czynników antystatycznych, nowy spray Brait został wzbogacony także o sześć składników aktywno-pielęgnacyjnych, dzięki czemu skutecznie czyści meble oraz chroni je przez zarysowaniami, plamami czy zaciekami, dając jednocześnie przyjemny kwiatowy zapach. Sprzątanie ułatwia także kremowa konsystencja spray’u oraz wygodny w użyciu rozpylacz.

Moja opinia:
Spray ma ładny, kwiatowy, aczkolwiek delikatny zapach.
Używam go szczególnie w pokoju syna, u którego stwierdzono alergię na kurz.
Przy ścieraniu mebli syn zawsze strasznie kichał, musiałam sprzątać częściej, teraz zauważyłam, że kurz nie fruwa po pokoju i syn może spokojnie się bawić podczas sprzątania, również czynniki antystatyczne, które są zawarte w sprayu utrzymują meble dłużej czyste bez uporczywego kurzu, co jest ważne, wiadomo ile roboty jest przy małych dzieciach.
Konsystencja sprayu jest kremowa, przez co meble są lepiej pielęgnowane i ładniej się prezentują.
Producent: Dramers S.A.
Marka: Brait
Pojemność: 350 ml
Cena: 7,99 zł
Strona internetowa: [Klik]
Facebook: [Klik]

3 komentarze:

  1. Nie używam takich odświeżaczy chemicznych, kiedyś czytałam i słuchałam o nich i przeraził mnie fakt, że mają składy podobne do środków owadobójczych. Preferuję naturalne woski i olejki eteryczne.

    OdpowiedzUsuńDziękuję za każdy komentarz, przynajmniej wiem, że ktoś czyta to co napiszę, kogoś to interesuje:):**
Na każdy komentarza staram się odpisywać tutaj.

 
Blogger Templates